ma | di | wo | do | vr | za | zo |
---|---|---|---|---|---|---|
Manon van Prooijen / Rianne Schreijenberg – Nicole Geensen / Ria Fr edriks
10:45
Manon van Prooijen / Rianne Schreijenberg – Nicole Geensen / Ria Fr edriks
@ Baan 2
jun 2 @ 10:45 – 12:00
poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019Uitslag: 0-6 0-6
Edwin Wildenberg – Dean Vermue
13:15
Edwin Wildenberg – Dean Vermue
@ Baan 1
jun 2 @ 13:15 – 14:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-4 4-6 6-7 (8)
Ron de Vos – Danny Vermue
13:15
Ron de Vos – Danny Vermue
@ Baan 2
jun 2 @ 13:15 – 14:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Anton Nijsse – Hans Westdorp
14:30
Anton Nijsse – Hans Westdorp
@ Baan 1
jun 2 @ 14:30 – 15:45
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-3 6-1
|
||||||
Dennis van den Bos / Peter de Groot – Danny Vermue / Dean Vermue
19:00
Dennis van den Bos / Peter de Groot – Danny Vermue / Dean Vermue
@ Baan 1
jun 3 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Hans Westdorp / Leendert Hubregtse – Alwin Boudens / Edwin Wildenbe rg
20:15
Hans Westdorp / Leendert Hubregtse – Alwin Boudens / Edwin Wildenbe rg
@ Baan 1
jun 3 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 3-6 2-6
Nicole Geensen – Manon van Prooijen
20:15
Nicole Geensen – Manon van Prooijen
@ Baan 2
jun 3 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 1-6 1-6
|
Edwin Wildenberg – Jordy den Toonder
19:00
Edwin Wildenberg – Jordy den Toonder
@ Baan 1
jun 5 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
Jan-Ferdinand Martens – Anton Nijsse
19:00
Jan-Ferdinand Martens – Anton Nijsse
@ Baan 2
jun 5 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
Rianne Schreijenberg – Bianca Joosen
20:15
Rianne Schreijenberg – Bianca Joosen
@ Baan 2
jun 5 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 0-6 0-6
|
Alwin Boudens / Edwin Wildenberg – Danny Vermue / Dean Vermue
19:00
Alwin Boudens / Edwin Wildenberg – Danny Vermue / Dean Vermue
@ Baan 1
jun 6 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Dean Vermue – Hans Westdorp
19:00
Dean Vermue – Hans Westdorp
@ Baan 2
jun 6 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-3 7-5
Hans Westdorp / Leendert Hubregtse – Jordy den Toonder / Jurgen Sin ac
19:00
Hans Westdorp / Leendert Hubregtse – Jordy den Toonder / Jurgen Sin ac
@ Baan 2
jun 6 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 3-6 2-6
Peter de Groot – Dennis van den Bos
20:15
Peter de Groot – Dennis van den Bos
@ Baan 1
jun 6 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
Rianne Schreijenberg – Ria Fredriks
20:15
Rianne Schreijenberg – Ria Fredriks
@ Baan 2
jun 6 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 0-6 0-6
|
Tennislessen door Frank Clausing
14:00
Tennislessen door Frank Clausing
@ Baan 1 en Baan 2
jun 7 @ 14:00 – 22:00
De tennislessen worden verzorgd door Frank Clausing op vrijdagmiddag en –avond. Meer informatie Voor meer informatie is Frank telefonisch te bereiken op nummer: 06-44145028.
|
|||
Ron de Vos – Hans Westdorp
19:00
Danny Vermue – Dennis van den Bos
20:15
Danny Vermue – Dennis van den Bos
@ Baan 2
jun 10 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 0-6 0-6
Jan-Ferdinand Martens – Jordy den Toonder
20:15
Jan-Ferdinand Martens – Jordy den Toonder
@ Baan 1
jun 10 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 1-6 0-6
|
Manon van Prooijen / Rianne Schreijenberg – Danielle Vermue / Daniq ue Vermue
19:00
Manon van Prooijen / Rianne Schreijenberg – Danielle Vermue / Daniq ue Vermue
@ Baan 2
jun 12 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019Uitslag: 0-6 0-6
Alwin Boudens / Edwin Wildenberg – Richard Joosen / Piet Joosen
20:15
Alwin Boudens / Edwin Wildenberg – Richard Joosen / Piet Joosen
@ Baan 1
jun 12 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-4 7-6
Nicole Geensen / Ria Fredriks – Miranda Martens / Bianca Joosen
20:15
Nicole Geensen / Ria Fredriks – Miranda Martens / Bianca Joosen
@ Baan 2
jun 12 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019Uitslag: 6-7 7-6 6-1
|
Jordy den Toonder / Jurgen Sinac – Danny Vermue / Dean Vermue
19:00
Jordy den Toonder / Jurgen Sinac – Danny Vermue / Dean Vermue
@ Baan 1
jun 13 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Edwin Wildenberg – Hans Westdorp
20:15
Edwin Wildenberg – Hans Westdorp
@ Baan 1
jun 13 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 2-6 6-1 6-3
Jan-Ferdinand Martens – Dennis van den Bos
20:15
Jan-Ferdinand Martens – Dennis van den Bos
@ Baan 2
jun 13 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 3-6 3-6
|
Tennislessen door Frank Clausing
14:00
Tennislessen door Frank Clausing
@ Baan 1 en Baan 2
jun 14 @ 14:00 – 22:00
De tennislessen worden verzorgd door Frank Clausing op vrijdagmiddag en –avond. Meer informatie Voor meer informatie is Frank telefonisch te bereiken op nummer: 06-44145028.
|
|||
Leendert Hubregtse – Jan-Ferdinand Martens
19:00
Leendert Hubregtse – Jan-Ferdinand Martens
@ Baan 2
jun 17 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-3 2-6 6-2
Ron de Vos – Jordy den Toonder
19:00
Ron de Vos – Jordy den Toonder
@ Baan 1
jun 17 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
Anton Nijsse – Dennis van den Bos
20:15
Anton Nijsse – Dennis van den Bos
@ Baan 1
jun 17 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-4 6-3
Peter de Groot – Danny Vermue
20:15
Peter de Groot – Danny Vermue
@ Baan 2
jun 17 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-0 6-0
|
Bianca Joosen – Nicole Geensen
19:00
Bianca Joosen – Nicole Geensen
@ Baan 2
jun 19 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 2-6 6-7
Danielle Vermue – Danique Vermue
19:00
Danielle Vermue – Danique Vermue
@ Baan 1
jun 19 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 0-6 0-6
Peter de Groot – Anton Nijsse
20:15
Peter de Groot – Anton Nijsse
@ Baan 1
jun 19 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
|
Danique Vermue – Bianca Joosen
09:30
Danique Vermue – Bianca Joosen
@ Baan 2
jun 23 @ 09:30 – 10:45
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Manon van Prooijen / Ria nne Schreijenberg
10:45
Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Manon van Prooijen / Ria nne Schreijenberg
@ Baan 1
jun 23 @ 10:45 – 12:00
poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Edwin Wildenberg – Leendert Hubregtse
13:15
Edwin Wildenberg – Leendert Hubregtse
@ Baan 1
jun 23 @ 13:15 – 14:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-1 6-4
Ron de Vos – Peter de Groot
13:15
Ron de Vos – Peter de Groot
@ Baan 2
jun 23 @ 13:15 – 14:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 3-6 3-6
|
||||
Edwin Wildenberg – Ron de Vos
19:00
Edwin Wildenberg – Ron de Vos
@ Baan 1
jun 24 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
Leendert Hubregtse – Danny Vermue
19:00
Leendert Hubregtse – Danny Vermue
@ Baan 2
jun 24 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Anton Nijsse – Jordy den Toonder
20:15
Anton Nijsse – Jordy den Toonder
@ Baan 1
jun 24 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
|
Danique Vermue – Manon van Prooijen
19:00
Danique Vermue – Manon van Prooijen
@ Baan 2
jun 26 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Jan-Ferdinand Martens / Ronald Joosen – Danny Vermue / Dean Vermue
19:00
Jan-Ferdinand Martens / Ronald Joosen – Danny Vermue / Dean Vermue
@ Baan 1
jun 26 @ 19:00 – 20:15
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-0 6-0
Jordy den Toonder / Jurgen Sinac – Richard Joosen / Piet Joosen
20:15
Jordy den Toonder / Jurgen Sinac – Richard Joosen / Piet Joosen
@ Baan 1
jun 26 @ 20:15 – 21:30
poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019Uitslag: 6-2 6-2
|
Tennislessen door Frank Clausing
14:00
Tennislessen door Frank Clausing
@ Baan 1 en Baan 2
jun 28 @ 14:00 – 22:00
De tennislessen worden verzorgd door Frank Clausing op vrijdagmiddag en –avond. Meer informatie Voor meer informatie is Frank telefonisch te bereiken op nummer: 06-44145028.
|
Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Miranda Martens / Bianca Joosen
09:30
Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Miranda Martens / Bianca Joosen
@ Baan 1
jun 30 @ 09:30 – 10:45
poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019Uitslag: 6-7 0-6
Leendert Hubregtse – Dean Vermue
14:30
Leendert Hubregtse – Dean Vermue
@ Baan 1
jun 30 @ 14:30 – 15:45
poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019
|
Abonneer