Agenda

jun
17
ma
Leendert Hubregtse – Jan-Ferdinand Martens @ Baan 2
jun 17 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Ron de Vos – Jordy den Toonder @ Baan 1
jun 17 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Anton Nijsse – Dennis van den Bos @ Baan 1
jun 17 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Peter de Groot – Danny Vermue @ Baan 2
jun 17 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jun
19
wo
Bianca Joosen – Nicole Geensen @ Baan 2
jun 19 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

Danielle Vermue – Danique Vermue @ Baan 1
jun 19 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

Peter de Groot – Anton Nijsse @ Baan 1
jun 19 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jun
23
zo
Danique Vermue – Bianca Joosen @ Baan 2
jun 23 @ 09:30 – 10:45

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Manon van Prooijen / Ria nne Schreijenberg @ Baan 1
jun 23 @ 10:45 – 12:00

poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019

Edwin Wildenberg – Leendert Hubregtse @ Baan 1
jun 23 @ 13:15 – 14:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Ron de Vos – Peter de Groot @ Baan 2
jun 23 @ 13:15 – 14:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jun
24
ma
Edwin Wildenberg – Ron de Vos @ Baan 1
jun 24 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Leendert Hubregtse – Danny Vermue @ Baan 2
jun 24 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Anton Nijsse – Jordy den Toonder @ Baan 1
jun 24 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jun
26
wo
Danique Vermue – Manon van Prooijen @ Baan 2
jun 26 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

Jan-Ferdinand Martens / Ronald Joosen – Danny Vermue / Dean Vermue @ Baan 1
jun 26 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019

Jordy den Toonder / Jurgen Sinac – Richard Joosen / Piet Joosen @ Baan 1
jun 26 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019

jun
30
zo
Angela Priem / Leandra Boonman-de Winter – Miranda Martens / Bianca Joosen @ Baan 1
jun 30 @ 13:15 – 14:30

poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019

Leendert Hubregtse – Dean Vermue @ Baan 1
jun 30 @ 14:30 – 15:45

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jul
1
ma
Danny Vermue – Dean Vermue @ Baan 2
jul 1 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Uitslag: 6-2 6-0

Ron de Vos – Leendert Hubregtse @ Baan 1
jul 1 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Hans Westdorp – Jordy den Toonder @ Baan 1
jul 1 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Ria Fredriks – Manon van Prooijen @ Baan 2
jul 1 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

jul
3
wo
Jan-Ferdinand Martens – Danny Vermue @ Baan 1
jul 3 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jul
4
do
Alwin Boudens / Edwin Wildenberg – Jan-Ferdinand Martens / Ronald J oosen @ Baan 1
jul 4 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2019

Rianne Schreijenberg – Danielle Vermue @ Baan 2
jul 4 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Dames Enkel 2019

Leendert Hubregtse – Dennis van den Bos @ Baan 1
jul 4 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

Peter de Groot – Jordy den Toonder @ Baan 2
jul 4 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019

jul
31
wo
Miranda Martens / Bianca Joosen – Danielle Vermue / Danique Vermue @ Baan 2
jul 31 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Dames Dubbel 2019

Uitslag: 5-7 1-6

Ron de Vos – Anton Nijsse @ Baan 1
jul 31 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Enkel 2019