Agenda

okt
1
do
Jordy den Toonder / Dennis van den Bos – Peter de Groot / Marco Koe ns @ Baan 2
okt 1 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

Leendert Hubregtse / Hans Westdorp – Edwin Wildenberg / Niels Mulde r @ Baan 1
okt 1 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
5
ma
Alwin Boudens / Manon van Prooijen – Ron de Vos / Rianne Schreijen berg @ Baan 1
okt 5 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Jordy den Toonder / Dennis van den Bos – Anton Nijsse / Ralf Nijsse @ Baan 1
okt 5 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

Peter de Groot / Marco Koens – Edwin Wildenberg / Niels Mulder @ Baan 2
okt 5 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
8
do
Leendert Hubregtse / Hans Westdorp – Jordy den Toonder / Dennis van den Bos @ Baan 1
okt 8 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
12
ma
Alwin Boudens / Manon van Prooijen – Danny Vermue / Danielle Vermu e @ Baan 2
okt 12 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Peter de Groot / Marco Koens – Anton Nijsse / Ralf Nijsse @ Baan 1
okt 12 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

Jordy den Toonder / Dennis van den Bos – Edwin Wildenberg / Niels M ulder @ Baan 1
okt 12 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
14
wo
Niels Mulder / Anouk Moison – Jordy den Toonder / Angela Priem @ Baan 1
okt 14 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

okt
15
do
Peter de Groot / Miranda Martens – Ron de Vos / Rianne Schreijenber g @ Baan 1
okt 15 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Alwin Boudens / Manon van Prooijen – Jordy den Toonder / Angela Pr iem @ Baan 1
okt 15 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Mix 2020

okt
19
ma
Danny Vermue / Danielle Vermue – Ron de Vos / Rianne Schreijenberg @ Baan 2
okt 19 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Peter de Groot / Miranda Martens – Niels Mulder / Anouk Moison @ Baan 1
okt 19 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Edwin Wildenberg / Niels Mulder – Anton Nijsse / Ralf Nijsse @ Baan 1
okt 19 @ 20:15 – 21:30

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
22
do
Danny Vermue / Danielle Vermue – Jordy den Toonder / Angela Priem @ Baan 1
okt 22 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Leendert Hubregtse / Hans Westdorp – Peter de Groot / Marco Koens @ Baan 1
okt 22 @ 19:00 – 20:15

poule-wedstrijd in de Heren Dubbel 2020

okt
26
ma
Alwin Boudens / Manon van Prooijen – Peter de Groot / Miranda Mart ens @ Baan 1
okt 26 @ 18:00 – 19:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Niels Mulder / Anouk Moison – Ron de Vos / Rianne Schreijenberg @ Baan 2
okt 26 @ 18:00 – 19:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

okt
29
do
Peter de Groot / Miranda Martens – Danny Vermue / Danielle Vermue @ Baan 1
okt 29 @ 18:00 – 19:15

poule-wedstrijd in de Mix 2020

Alwin Boudens / Manon van Prooijen – Niels Mulder / Anouk Moison @ Baan 1
okt 29 @ 19:15 – 20:30

poule-wedstrijd in de Mix 2020